Tokatspor’daki son durum…

28 . 2013, Wednesday, 2:13 | Tokatspor | 960 views | Transitional
Tokatspor Basın Sözcüsü Cengiz Demir dün tesislerde basın mensuplarının karşısına geçti. Kulüpteki son durumu, Yönetim Kurulu’nun çalışmalarını anlattı.

TAKIM CUMA GÜNÜNE DEK İZİNLİ

microsoft oem software

Tokatspor’un Nevşehir Avanos’taki hazırlık kampının 27 Ağustos tarihi itibariyle tamamlandığını ve kadroya 30 Ağustos Cumartesi gününe dek izin verildiğini duyuran Basın Sözcüsü Cengiz Demir, oynanılan hazırlık maçlarının sonuçlarını açıkladı. Pazarspor’u 2-0 yenildikten sonra, Yimpaş Yozgatspor ile 2-2 beraber kalındığını, Eyüpspor’u 1-0 yendikten sonra, Tunceli Dersimspor ile 1-1 berabere kalındığını, Irak Zaho Takımı ile 1-1 berabere kaldıklarını ve Sivas 4 Eylül takımına da 2-1 yenildiklerini söyledi. Kampın geç başlamasının etkilerinin görüldüğünü belirtirken, eksik noktalara transfer olacağını belirtti.

Cuma günü Tokat’ta toplanacak kafilenin 26 oyuncudan oluşacağını, Cumartesi günü sağlık sponsoru Medical Park Tokat Hastanesi’nde sağlık taramasından geçirileceğinin bilgisini veren Demir, bu vesile ile bir daha Medical Park Hastanesi yetkililerine teşekkür etti.

1000 ADET FORMA SATIŞI

Tokatspor Yönetimi’nin kaynak oluşturma hususundaki çalışmalarından da bilgi veren Cengiz Demir 1.000 adet Tokatspor forması bastıracaklarını ve bunu 100’er TL’den satışa sunacaklarını söyledi.

BİLET VE KOMBİNE FİYATLARI

Yeni sezon bilet fiyatlarının da belirlendiğini Açık Tribünler 5 TL, kapalı tribün 20 TL’den satılacağını, kombine olarak da 200 adet kombinenin sezonluk 500 TL.den satılacağını, kupa maçlarını da kapsayacağını vurguladı.

REKLAM KONUSU

Tokatspor’a forma vb. reklam verilmesi hususunda camiadan hassasiyet beklediklerini belirten Demir, reklam, bağış bedelinin işadamlarımızın vergilerinden düşeceğini de hatırlattı.

FEDERASYONA 130 BİN TL BORÇ

Tokatspor’un yeni sezon Futbol Federasyonu’na eski futbolculara ödenmek üzere 150 bin TL. borcu gözüktüğünün bilgisini de veren Cengiz Demir bu rakamı çözmek için Yöneticilerin çalıştığını belirtti, transfer yasağına düşecek bir durumun söz konusu olmayacağını vurguladı.

home remedy for genital herpes

Kaynak: tokatgazetesi

zp8497586rq
zp8497586rq
Transitional

YORUM YAZ

  • Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
  • Henüz yorum yapılmamış.